NEWSROOM

“Fikrim İçin Nasıl Para Bulabilirim?”

“Fikrim İçin Nasıl Para Bulabilirim?”
05 December 2017

“Fikrim İçin Nasıl Para Bulabilirim?”

ISTANBUL (TR) - Dünya’nın en büyük fikir aşaması kuluçka merkezi Founder Institute İstanbul, Türkiye’deki 6. yılında girişimcilerin başarılı ve sürdürülebilir teknoloji şirketleri kurmalarına yardımcı olmak için düzenlediği buluşmalara devam ediyor. 2018 yılı Girişimcilik Programı kapsamında yürütülen ön değerlendirme sürecinin 3. etkinliği, “Fikrim İçin Nasıl Para Bulabilirim?” başlığıyla Galata Business Angels Yönetici Direktörü Ata Uzunhasan ve Projemetre Start-up Fonlama Danışmanı Başar Kaya’nın katılımıyla gerçekleştirilecek.

Girişimcilerin rekabetçi koşullarda nasıl fon ve yatırımcı bulabileceklerine dair bilgi ve deneyimlerin aktarılacağı etkinlik, 6 Aralık Çarşamba akşamı saat 19.00’da Habita’da ücretsiz olarak düzenlenecek.

Etkinliğe https://www.meetup.com/tr-TR/Istanbul-Startup-Founder-101/events/245467466/ adresinden kayıt yaptırılabiliyor.

Bilgi için: Olmadık Projeler | T. Tulay Genç | bulten@bultengonder.in | 0212 635 70 60


Founder Institute
Founder Institute, Silikon Vadisi’nde 2009 yılında kurulan ve 5 kıtada yüzden fazla şehirde bini aşkın şirketin kurulmasına yardımcı olan, dünyanın en büyük fikir aşaması kuluçka merkezidir. Founder Institute, bireysel girişimcilerin yanında kurumsal şirketlerle de işbirliği yaparak kurum içi girişimcilik programı ile şirketlerin kurumsal inovasyon projeleri üretip hayata geçirmelerini sağlıyor.