NEWSROOM

Yazar Hüseyin Kıran, Balat’ta okurlarıyla buluşuyor.

Yazar Hüseyin Kıran, Balat’ta okurlarıyla buluşuyor.
29 January 2018

Yazar Hüseyin Kıran, Balat’ta okurlarıyla buluşuyor.

Edebiyat tutkunları Balat’ta buluşmayı sürdürüyor. Yeni nesil yazar platformu Yazım Kılavuzu ve Olmadık Projeler’in birlikte düzenlediği “Yazarlarla Kahve Sohbetleri” etkinliğinin bu haftaki konuğu; Madde Kara, Gecedegiden, Benim Adım Meleklerin Hizasına Yazılıdır, Küstah, Dağ Yolunda Karanlık Birikiyor ve Resul eserlerinin yazarı Hüseyin Kıran.

ISTANBUL (TR) - Yazarlarla, kitapları ve yazarlık serüvenleri üzerine kahve eşliğinde sohbetlerin yapıldığı etkinlik, 3 Şubat Cumartesi günü 14:00 – 16:00 saatleri arasında Balat’taki Olmadık Projeler Atölyesi’nde gerçekleştirilecek. Atölyenin kütüphane katında düzenlenecek etkinliğe katılım ücretsiz.

Ağustos 2017’de başlayan etkinlik dizisinde, bugüne kadar Sezgin Kaymaz, Irmak Zileli, Bahadır Cüneyt Yalçın, Ayça Güçlüten, Zeynep Kaçar, Melisa Kezmez ve Kaan Murat Kanık konuk edildi.

Hüseyin Kıran kimdir?

1965’te Amasya’da doğan Hüseyin Kıran; Madde Kara, Gecedegiden, Benim Adım Meleklerin Hizasına Yazılıdır, Küstah, Dağ Yolunda Karanlık Birikiyor ve Resul gibi önemli eserleriyle öne çıkıyor. İki kız çocuk babası olan Kıran, halen İstanbul’da yaşıyor.

Yazarlarla Kahve Sohbetleri | Hüseyin Kıran
3 Şubat 2018 Cumartesi | 14:00 – 16:00
Olmadık Projeler Atölyesi | Hızır Çavuş Mescidi Sokak 40/A Balat

Bilgi için: Tülay Genç | info@b2press.com | +90 (212) 635 70 61